Naše firma dodává plastové bazény z polypropylenu, zdravotně nezávadného, osvědčeného materiálu, odolného proti UV záření. (Tloušťka polypropylenu je  6mm u stěn bazénu, 5 mm u dna a 8 mm u schodiště a u velkých rozměrů skeletu.) Kompletně zrealizujeme bazén podle Vašeho přání a možností - skimmerový nebo přelivový, ve tvaru obdelníku, oválu, kruhu či atypu. Hitem posledí doby je slaná voda, přinášející zážitek "mořského" koupání, přičemž odpadá nutnost používat bazénovou chemii.
Obecné informace

Sezónu Vám prodloužíme zastřešením bazénu, i v tomto případě budete volit z široké nabídky. Konzultaci Vám po domluvě můžeme nabídnout i u Vás, na místě předpokládané realizace. 

Z hlediska systému čištění můžete volit ze dvou typů - BAZÉN SKIMMEROVÝ a BAZÉN PŘELIVOVÝ. Skimmerový bazén je cenově dostupnější. Voda k filtraci je nasávána do skimmeru, hladina bývá cca 8 cm pod hranou bazénu. U přelivového bazénu voda samovolně přepadá přelivovou mřížkou do přelivového žlábku, odkud je svedena do filtrace. Hladina vody probíhá v jedné rovině s okolním terénem, což je esteticky velmi působivé. 

Vedle klasické, a stále nejoblíbenější - světle modré, lze vybírat ze škály barev skeletu - tmavě modrá, zelená, šedá, písková....

Z tvarů nabízíme osvědčený obdelník, ovál, kruh i nejrůznější atypy. Standartní hloubka je 150 cm (vhodné pro skákání) nebo 120 cm, případně vyhovíme ndividuálním požadavkům. Vstup do bazénu řeší buď nerezový žebřík nebo komfortní a vysoce estetické plastové schodiště - vnější či vnitřní.  

Atmosféru večerů u bazénu dokreslí bazénové světlo, klasické nebo diodové.